Co to był za dzień!!! Dzieci od samego rana przyszły uśmiechnięte, gotowe na wspólną zabawę i świętowanie swojego wyjątkowego dnia !
Było mnóstwo fantastycznych atrakcji – wspólne zabawy, tańce, śmiech i ogrom pozytywnej energii !
Ogromną niespodziankę sprawiła dzieciom Pani Dyrektor, która wręczyła wszystkim przedszkolakom wyjątkowe prezenty – zabawki, które wywołały mnóstwo uśmiechów!
Dziękujemy za ten piękny gest.
Na naszych małych świętujących czekała również przepyszna niespodzianka przygotowana przez nasze niezastąpione Panie- Panią Kasię, Panią Anię, Panią Gosię, Panią Asię oraz Panią Justynkę – deserki wykonane z ogromną miłością i sercem.
Były nie tylko piękne, ale przede wszystkim pyszne !
Dziękujemy za troskę i tyle słodkiej radości !





