To był dzień, na który nasze starszaki czekały z ogromną niecierpliwością !
Wreszcie nadszedł ten wyjątkowy czas – ODLOTOWE ZIELONE PRZEDSZKOLE wystartowało pełną parą!
Nasz pełen wrażeń dzień rozpoczęliśmy od pysznego poczęstunku, aby nabrać sił na wszystkie zaplanowane atrakcje. A tych nie brakowało!
Następnie wsiedliśmy do autobusu i wyruszyliśmy na lotnisko Aeroklubu Podkarpackiego. Tam czekał na nas Pan Witold, który oprowadził nas po całym obiekcie. Mogliśmy z bliska zobaczyć samoloty, poznać ich budowę oraz dowiedzieć się, jak wygląda codzienna praca na lotnisku. Pan Witold opowiedział nam również wiele ciekawostek o spadochroniarstwie, lotnictwie oraz pasji latania. Kto wie, może wśród naszych przedszkolaków rosną przyszli piloci i skoczkowie spadochronowi?
Po pełnej emocji wizycie udaliśmy się na pysznego grilla, gdzie serdecznie ugościli nas Pani Ania i Pan Grzegorz. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie i pyszny poczęstunek!
Po powrocie do przedszkola czekały na nas kolejne atrakcje! Na przedszkolnym podwórku odbyły się radosne zabawy ruchowe, a później wszyscy świetnie bawiliśmy się podczas dyskoteki. Nie zabrakło tańców, śmiechu i ulubionych przebojów!
Gdy zapadł zmrok, rozpoczęło się wyczekiwane kino plenerowe!
Dzieci wygodnie rozsiadły się i zajadały swoje ulubione smakołyki.
Na zakończenie tego niezwykłego dnia odbyła się prawdziwa bitwa na poduszki! Po tak intensywnym dniu wszyscy zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi, udali się na zasłużony odpoczynek.
Zapraszamy do obejrzenia filmiku i przeżywania razem z nami tych wyjątkowych chwil !





